Kontenerki pod biurka

Zależy Ci na zwiększeniu powierzchni do przechowywania w miejscu pracy? Wyposażając domowe biuro lub pokój dziecięcy chcesz zadbać o to, by wszystkie dokumenty i pomoce znajdowały się w pobliżu? Cenisz sobie porządek i rozpraszają Cię sterty niechlujnie ułożonych papierów? Rozwiązaniem dla Ciebie są pojemne kontenerki pod biurko, które pomieszczą wszystkie niezbędne materiały i pomogą Ci zachować schludny wygląd na stanowisku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór mebli biurowych, w tym konterki najwyższej jakości, dzięki którym sprawnie zorganizujesz przestrzeń i zachowasz dokumenty w zasięgu ręki.

Wybierz produkty

Wybierz produkt idealny dla siebie.

Kontenerki do biurka

Kontenerek pod biurko to rodzaj niewielkiej szafki, służącej do przechowywania dokumentów, pomocy i innych materiałów bezpośrednio przy stanowisku pracy. Przydaje się, gdy zależy Ci na zwiększeniu przestrzeni roboczej. Sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domowym gabinecie, ale doceni go także młodzież ucząca się, która potrzebuje wiele miejsca na przechowywanie pomocy szkolnych, podręczników, odbitek i notatek.

Funkcjonalne rozwiązania

W naszej ofercie znajdziesz kontenerki biurowe z trzema szufladami – dwóch małych i jednej dużej. Jego wymiary wynoszą 38 cm x 50 cm x 60 cm i pozwalają sprawnie pomieścić materiały o formatach A4, F4, Letter i Legal, powszechnie wykorzystywanych w pracy biurowej. Umieszczony jest na kółkach, dlatego możesz bezproblemowo zmieniać jego położenie w obrębie biura. Szuflady pozwalają zachować ład podczas pracy czy nauki. Możesz dowolnie zmieniać ich układ dzięki dołączonej ściance działowej, która pozwoli Ci wydzielić odrębne miejsce na dodatkowe pomoce. Każdy nasz kontenerek wyposażony jest także w przegrodę na artykuły piśmiennicze.

Zdesk-meble-biurowe-slajd1

Najwyższa jakość wykonania

Dostępne w naszej ofercie kontenerki pod biurko wykonane są z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo na wybrany kolor (dostępna jest czerń i biel). Gwarantuje to wytrzymałość i odporność na zarysowania, uderzenia i wygięcia. Design jest prosty i nowoczesny – świetnie wkomponuje się w klasyczne biurowe wnętrza, ale także bardziej nowoczesne przestrzenie.

Zwracamy także uwagę na montaż – nasze kontenerki pod biurko dotrą do Ciebie praktycznie gotowe do użycia, wystarczy tylko zamontować dołączone kółka. Nie potrzebujesz do tego nawet narzędzi!

Komody pod biurko - zalety

Kontener pod biurko na kółkach pozwoli Ci przechowywać wszystkie materiały dosłownie pod ręką. To sprawdzony sposób na to, by zwiększyć powierzchnię, nie reorganizując pomieszczenia. Ma szczególne znaczenie, gdy nie masz do dyspozycji własnego gabinetu, w którym mógłbyś umieścić pełnowymiarową szafę na dokumenty, ale także wtedy, gdy zależy Ci tylko na dostępie do podręcznych, najbardziej istotnych rzeczy.

Istotny jest estetyczny wymiar tych szafek – zachowanie porządku w przestrzeni biurowej świadczy o profesjonalizmie i dobrej organizacji na stanowisku. Docenią to zarówno przełożeni, jak i klienci. Czyste biurko jest przecież dowodem dbałości o szczegóły! Sami pracownicy wolą pracować na stanowiskach utrzymanych w ładzie – pomaga to w sprawnym odnajdywaniu niezbędnych materiałów i przekłada się na większą wydajność. Oszczędzaj czas i pracuj efektywniej!

Wyposaż biuro z Zdesk!​

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wyposażeniu biura lub miejsca na home office, jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy wysokiej jakości kontenerki, które pomogą Ci lepiej zorganizować przestrzeń zawodową, zachować ją w porządku i pracować bez zastanawiania się, gdzie są potrzebne akta. Z nami nie zgubisz dokumentów! Ponadto w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mebli biurowych – funkcjonalne biurka, ergonomiczne fotele i krzesła biurowe, uchwyty na komputer, na monitor, na słuchawki, przepusty kablowe czy huby USB 3.0.

Jeśli chcesz, by miejsce, w którym pracujesz, było wyposażone estetycznie i z dbałością o każdy szczegół, zapraszamy do zakupów! Zrobisz je szybko i wygodnie przez Internet. Możesz również skorzystać z naszej porównywarki produktów, dzięki której łatwiej określisz, który model będzie najbardziej odpowiedni. Postaw na sprawdzone rozwiązania – wybierz funkcjonalne meble z Zdesk!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera by być z nami na biężaco!