Akcesoria do biurek gamingowych — wygoda, funkcjonalność i styl

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane wyposażenie dodatkowe do swojego biurka, które ułatwi Ci organizację przestrzeni. Wiemy, jak istotne jest, by stanowisko gracza pozostało schludne podczas rozgrywek – nieporządek przekłada się bezpośrednio na gorszą koncentrację. Nasze produkty mają za zadanie sprawnie zorganizować Twoją przestrzeń i ułatwić skupienie na tym, co ważne. Dla tych, którzy uwielbiają nowoczesne rozwiązania gwarantujące optymalizację powierzchni przy komputerze mamy do zaoferowania akcesoria, które zamienią ich biurka gamingowe w maksymalnie ergonomiczne stanowiska do gry. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wybierz akcesoria gamingowe dopasowane do twoich potrzeb

Wybierz produkt idealny dla siebie.

Wybrane produkty

Wybierz produkt i ciesz się funkcjonalnymi meblami!

Uchwyty na monitor

To rozwiązanie, z którego szczególnie chętnie korzystają gracze wysokiego wzrostu, ale sprawdzi się także w przypadku wielu innych osób. Uchwyt na monitor gwarantuje, że ekran znajdzie się na odpowiednim poziomie. Dzięki temu unikniesz niewłaściwej pozycji, a co za tym idzie – bólu karku i uczucia zmęczonych oczu. Nasz produkt wykorzystuje sprężynę gazową S-SPRING, która zapewnia płynną regulację wysokości monitora jednym palcem. Nasz uchwyt dźwignie sprzęt do 9 kilogramów i o średnicy do 9 cali.
Co więcej, monitor lekko nad biurkiem pozwoli Ci lepiej zaaranżować biurko gamingowe i odzyskać wolną przestrzeń. Dodatkowy port USB to sposób na to, by szybko naładować akcesoria do gry czy telefon. Czarny kolor z czerwonymi elementami sprawia wrażenie nowoczesności, a uchwyt na monitor doskonale komponuje się z przestrzenią do gry.

Uchwyty na komputer pod biurka gamingowe

To nowe rozwiązanie optymalizujące przestrzeń. Dzięki niemu przymocujesz komputer do mebla, odzyskując przestrzeń na nogi przy biurku. Proponujemy różne akcesoria tego typu, dzięki czemu zyskujesz wiele możliwości organizacji przestrzeni. Uchwyt na komputer to także konieczny wybór dla osób, które postawiły na biurka gamingowe wyposażone w regulowany blat. Co istotne, umieszczenie komputera powierzchnią biurka na specjalistycznym uchwycie chroni go przed kurzem, co z kolei wpływa na żywotność i zapobiega usterkom.

Rozrzucone kable to wyjątkowe utrudnienie w miejscu gry. Wystarczy przypadkowe pociągnięcie za przewód, by stracić dotychczasowy postęp. Rozwiązaniem są dostępne w naszym sklepie przepusty do zarządzania kablami. To kolejne ułatwienie dla gracza. Z naszą pomocą pozbędziesz się wrażenia niechlujności i z łatwością zorganizujesz przestrzeń tak, by blat był w całości przeznaczony do rozgrywek. Proponujemy różne opcje przepustów kabli – zarówno pionowe, jak i montowane z boku blatu.

niezbędne akcesoria gracza - Uchwyty na słuchawki

Dodatkowym ułatwieniem jest uchwyt na słuchawki dla gracza. Montuje się go do spodu biurka przy pomocy załączonych w zestawie wkrętów. Zajmuje niewiele miejsca, ale ma bezpośredni wpływ na żywotność Twoich słuchawek.

Niezbędne akcesoria gamingowe - Huby USB 3.0

W naszym sklepie znajdziesz również nowy hub USB 3.0, wyposażony w cztery porty, którego nie może zabraknąć podczas tworzenia biurka dla gracza. Jego atutem jest prędkość transmisji danych na najwyższym poziomie, która wynosi aż 5 GB/s, co podczas rozgrywek ma ogromne znaczenie. Nie wymaga dodatkowych sterowników dla systemów operacyjnych Windows. Jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku wersjami USB. To nieoceniona pomoc w łączeniu wszystkich akcesoriów gamingowych.

Kontenerki pod biurka gamingowe

Organizując nowe stanowisko do gry, warto pamiętać o przestrzeni do przechowywania. W tym wypadku doskonale sprawdzą się oferowane przez nas kontenerki. Z łatwością wybierzesz idealny kolor – biały, czarny, a może szary? Wykonane zostały z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, co zapewnia maksymalną odporność na zarysowania i uderzenia, o które nietrudno podczas emocjonującej gry.
Każda z naszych szafek posiada 3 szuflady, z których dolna posiada największą głębokość. Pomieszczą dokumenty o formacie A4, F4, Letter czy Legal. Co więcej, kontenerki pod biurka w sklepie Zdesk zostały wyposażone w ściankę działową, którą możesz umieścić zgodnie ze swoimi aktualnymi potrzebami. Jedna z szuflad zawiera osobną przegrodę na przybory piśmiennicze. Nośność wynosi aż do 120 kilogramów, dlatego jest to doskonałe miejsce do przechowywania wszystkich Twoich akcesoriów gamingowych.

Nowoczesne akcesoria do biurek graczy – Zdesk

Wszystkie akcesoria, które Ci proponujemy, to sposób na optymalizację przestrzeni biurka. Nasz sklep stawia na ergonomiczne rozwiązania zapewniające sprawną organizację, tak istotną podczas rozgrywek. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możemy zagwarantować Ci fachowe doradztwo, dzięki któremu łatwiej podejmiesz decyzję.
Proponujemy Ci również porównywarkę naszych produktów gamingowych – z jej pomocą przyjrzysz się dostępnym modelom dodatków do biurek i sprawdzisz, które będą najlepsze w Twoim przypadku. Zapewniamy bezpieczną, sprawną dostawę i atrakcyjne ceny. Zamówienia możesz składać w wygodnej formie on-line przez nasz sklep internetowy. Sprawdź ofertę i zobacz, jak możesz udoskonalić swoje biurko!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera by być z nami na biężaco!