Meble biurowe na wymiar

Każda przestrzeń biurowa jest inna, dlatego jej urządzanie wymaga indywidualnego podejścia. Niektóre pomieszczenia charakteryzują się przestronnością, inne są nieduże i nieustawne, co sprawia, że potrzebne jest bardziej przemyślne umeblowanie. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie wyposażenia do potrzeb pracowników oraz potrzeb własnych, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy praktyczne rozwiązania szyte na miarę. Wykonujemy meble biurowe na wymiar zaprojektowane zgodnie ze określonymi potrzebami.

Jakie meble biurowe oferujemy oraz wykonujemy na wymiar

Gotowe rozwiązania nie zawsze są wystarczająco funkcjonalne i dopasowane do danej przestrzeni. Dobry projekt biura opiera się na kompleksowym podejściu aranżacyjnym i uwzględnia różne aspekty wyposażenia. Stanowi połączenie ergonomii oraz niepowtarzalnej estetyki. Nasze meble biurowe na wymiar spełniają wymagania użytkowników – ich funkcjonalne wymiary i oryginalny wygląd zapewniają komfort pracy oraz spójność aranżacji. Dopasowujemy wielkość i wysokość blatów do potrzeb naszych klientów, a także uwzględniamy miejsce na kable i dostosowujemy inne detale do oczekiwań. Wybierając meble biurowe na zamówienie, zyskasz pewność, że otrzymasz produkty dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Nasza oferta obejmuje:

 • szafki,

 • szafy,

 • komody,

 • kontenerki,

 • biurka standard,

 • biurka regulowane,

 • biurka narożne.

Projektujemy meble gabinetowe i biurowe, a także wyposażamy open space.

Czym wyróżniają się nasze meble biurowe na wymiar

Z jednej strony gotowe projekty mebli biurowych to wygodne rozwiązanie, ale z drugiej nie zawsze można je bez problemu dopasować do danego pomieszczenia. Tymczasem meble biurowe na wymiar gwarantują idealne zagospodarowanie przestrzeni biurowej.

Decydując się na nasze meble biurowe na wymiar, zyskujesz:

 • nowoczesne rozwiązania dla dużych i małych biur niezależnie od ich ustawności;

 • przemyślane koncepcje umeblowania do otwartych przestrzeni biurowych;

 • komfort pracy wpływający na wzrost zaangażowania i efektywność pracowników;

 • funkcjonalność użytkowania zgodną z zasadami ergonomii (regulacja wysokości biurka itp.);

 • solidne i wytrzymałe meble biurowe, do których wykonania użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno;

 • modne wzornictwo wpływające na niepowtarzalny wygląd wnętrza;

 • oryginalne pomysły.

Dlaczego warto projektować meble na wymiar do biura?

Preferencje dotyczące mebli biurowych różnią się w zależności od pracownika i zajmowanego przez niego stanowiska. W niektórych przypadkach praca wymaga dużej ilości miejsca na biurku – konieczne jest rozłożenie segregatorów, dokumentów i notatek. Czasem konieczne jest również podłączenie kilku monitorów do jednego komputera. Stworzenie przestrzeni spełniającej oczekiwania może być trudne, jeśli mamy do dyspozycji tylko gotowe meble, dlatego najlepszą opcję stanowią tu meble na wymiar.

Nie kupuj gotowych rozwiązań – zaprojektujemy meble biurowe dostosowane do Twojego biura

Dobrze wyposażone biuro to podstawa komfortowego funkcjonowania w pracy. Projektujemy meble perfekcyjnie dopasowane do potrzeb pracowników i właścicieli firm. Spełniają one wysokie standardy jakości. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów i dbamy, aby ich wymagania były realizowane w najdrobniejszych szczegółach. Mamy doświadczenie w projektowaniu mebli do trudno ustawnych pomieszczeń. Każde zamówienie realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie. Zapewniamy obsługę na terenie całego kraju. Wszystkie osoby, które oczekują oryginalnych mebli zaprojektowanych specjalnie dla nich, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.