Meble biurowe na wymiar

Każda przestrzeń biurowa jest inna, dlatego jej urządzanie wymaga indywidualnego podejścia. Niektóre pomieszczenia charakteryzują się przestronnością, inne są nieduże i nieustawne, co sprawia, że potrzebne jest bardziej przemyślne umeblowanie. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie wyposażenia do potrzeb pracowników oraz potrzeb własnych, dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy praktyczne rozwiązania szyte na miarę. Wykonujemy meble biurowe na wymiar zaprojektowane zgodnie ze określonymi potrzebami.

Jakie meble biurowe oferujemy
oraz wykonujemy na wymiar?

Gotowe rozwiązania nie zawsze są wystarczająco funkcjonalne i dopasowane do danej przestrzeni. Dobry projekt biura opiera się na kompleksowym podejściu aranżacyjnym i uwzględnia różne aspekty wyposażenia. Stanowi połączenie ergonomii oraz niepowtarzalnej estetyki. Nasze meble biurowe na wymiar spełniają wymagania użytkowników – ich funkcjonalne wymiary i oryginalny wygląd zapewniają komfort pracy oraz spójność aranżacji. Dopasowujemy wielkość i wysokość blatów do potrzeb naszych klientów, a także uwzględniamy miejsce na kable i dostosowujemy inne detale do oczekiwań. Wybierając meble biurowe na zamówienie, zyskasz pewność, że otrzymasz produkty dokładnie takie, jakich potrzebujesz.


Nasza oferta obejmuje:
+ szafki,
+ szafy,
+ komody,
+ kontenerki,
+ biurka standard,
+ biurka regulowane,
+ biurka narożne.

Projektujemy meble gabinetowe i biurowe, a także wyposażamy open space.

Czym wyróżniają się nasze meble biurowe na wymiar?

Z jednej strony gotowe projekty mebli biurowych to wygodne rozwiązanie, ale z drugiej nie zawsze można je bez problemu dopasować do danego pomieszczenia. Tymczasem meble biurowe na wymiar gwarantują idealne zagospodarowanie przestrzeni biurowej.

Decydując się na nasze meble biurowe na wymiar, zyskujesz:
+ nowoczesne rozwiązania dla dużych i małych biur niezależnie od ich ustawności;
+ przemyślane koncepcje umeblowania do otwartych przestrzeni biurowych;
+ komfort pracy wpływający na wzrost zaangażowania i efektywność pracowników;
+ funkcjonalność użytkowania zgodną z zasadami ergonomii (regulacja wysokości biurka itp.);
+ solidne i wytrzymałe meble biurowe, do których wykonania użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno;
+ modne wzornictwo wpływające na niepowtarzalny wygląd wnętrza;
+ oryginalne pomysły.

Dlaczego warto projektować meble na wymiar do biura?

Preferencje dotyczące mebli biurowych różnią się w zależności od pracownika i zajmowanego przez niego stanowiska. W niektórych przypadkach praca wymaga dużej ilości miejsca na biurku – konieczne jest rozłożenie segregatorów, dokumentów i notatek. Czasem konieczne jest również podłączenie kilku monitorów do jednego komputera. Stworzenie przestrzeni spełniającej oczekiwania może być trudne, jeśli mamy do dyspozycji tylko gotowe meble, dlatego najlepszą opcję stanowią tu meble na wymiar.

Nie kupuj gotowych
rozwiązań

Zaprojektujemy meble biurowe dostosowane
do Twojego biura


Dobrze wyposażone biuro to podstawa komfortowego funkcjonowania w pracy. Projektujemy meble perfekcyjnie dopasowane do potrzeb pracowników i właścicieli firm. Spełniają one wysokie standardy jakości. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów i dbamy, aby ich wymagania były realizowane w najdrobniejszych szczegółach. Mamy doświadczenie w projektowaniu mebli do trudno ustawnych pomieszczeń. Każde zamówienie realizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie. Zapewniamy obsługę na terenie całego kraju. Wszystkie osoby, które oczekują oryginalnych mebli zaprojektowanych specjalnie dla nich, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

BLOG

INDYWIDUALNA I DARMOWA WYCENA

Napisz którym meblem jesteś zainteresowany. Załącz rysunek z wymiarami. Może być odręczny. Wycenę otrzymasz w ciągu dwóch dni roboczych.

  Tadeusz
  Tadeusz
  2022-11-04
  Ostatnio kupiłem biurko od Z Desk i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim super wybór i możliwość stworzenia biurka pod wymiar. Kolejna sprawa to ceny, są bez konkurencyjne a trochę szukałem. Montaż łatwy i przyjemny, biurko przyszło bardzo szybko. Samo biurko super sprawa, regulacja wysokości gdy długo pracuje się przy biurku to zbawienie dla pleców. Do tego można ustawić aż 4 wysokości na kontrolerze! W skali od 1 do 10 daje pewne 11. Polecam!
  Michał Bocian
  Michał Bocian
  2022-10-20
  Bardzo fajne biurko. Uzykuje juz dwa tygodnie jestem zadowlony. Nic sie nie zepsulo wszystko gra
  Tomasz Krokosz
  Tomasz Krokosz
  2022-10-14
  Decydując się na zakupy w firmie Z DESK, otrzymujemy produkty świetnej, znakomitej, doskonałej jakości. Potężny blat, stelaż, mechanizm regulacji wysokości, jak i wszystkie elementy biurka, w tym zbiór akcesoriów są wykonane z imponującą starannością i precyzją. Biurko jest zdumiewająco stabilne, solidne. Proces jego złożenia nie stanowi większego wyzwania, gdyż instrukcja dostarcza odpowiedzi na wszystkie ewentualnie pytania. Przesyłka była bardzo dokładnie zabezpieczona, natomiast czas oczekiwania był niezwykle krótki. W ramach oferty firmy zyskujemy również fachowe doradztwo i podpowiedzi. Polecam serdecznie.
  Dżafar Sadik
  Dżafar Sadik
  2022-09-24
  Patryk Rusin
  Patryk Rusin
  2022-09-23
  Biurka wyróżniają się świetną relacją ceny do jakości.
  Stempli
  Stempli
  2022-07-17
  Jasio
  Jasio
  2022-07-15
  Łukasz Musiał
  Łukasz Musiał
  2022-07-07
  Życzyłbym sobie abym w każdej branży mógł mieć doczynienia z tak konkretną i profesjonalną obsługą. Biurko elektrycznie regulowane jest doskonałej jakości. Dobrze spakowane elementy biurka i czytelna instrukcja.
  Piotr Zając (Zając)
  Piotr Zając (Zając)
  2022-06-02
  Świetna jakość. Moje gameingowe biurko rządzi 🙂
  Grzegorz Sowa
  Grzegorz Sowa
  2022-06-01
  Kupiłem biurko programisty - bardzo łatwy montaż, super jakość. 3 ciche silniki, duże narożne biurko z trzema nogami i panelem sterowania za 2300 jest super promocją. Polecam!