Stelaże do biurek

Jeśli poszukujesz solidnej podstawy pod biurko, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasz sklep oferuje zróżnicowane stelaże do biurek i stołów, dzięki którym sprawnie stworzysz idealny mebel, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. To rozwiązanie szczególnie korzystne podczas wyposażania biura lub gabinetu, a także dla miłośników gamingu – dzięki naszym produktom spersonalizujesz biurko, efektywnie wykorzystując dostępną przestrzeń i korzystając z najwyższej jakości materiałów.

Wybierz produkty

Wybierz produkt idealny dla siebie.

Stelaże pod biurka

Oferujemy stelaże, które świetnie sprawdzą się do tworzenia dostosowanych do potrzeb biurek i stołów. Wszystkie są wyposażone w kanał kablowy – znajduje się wewnątrz nogi stelażu i pozwala na swobodne przepuszczenie przewodów, co ułatwia organizację miejsca pracy lub rozrywki. Dzięki niemu zapomnisz o przypadkowym odłączeniu monitora od prądu czy wrażeniem niechlujnego wyglądu przestrzeni pod biurkiem. W ten sposób możesz stworzyć także stół w nowoczesnym stylu.

Kompleksowe rozwiązania

Jeśli poszukujesz również blatów do biurek i stołów, jesteś w dobrym miejscu – nasz sklep je również posiada w ofercie. Przy pomocy naszych stelaży i blatów łatwo wyposażysz biuro lub zorganizujesz idealną, komfortową przestrzeń do rozgrywek. Ich atutem jest także korzystna cena, która obejmuje cały komplet, składający się z podstawy i rozsuwanej belki do regulacji szerokości biurka. Zamówienia możesz składać wygodnie przez sklep internetowy. Funkcja porównywarki pozwoli Ci sprawdzić, który model będzie najlepszym wyborem.

Stelaże do biurek i stołów regulowane

Ogromnym atutem naszych produktów jest możliwość regulacji rozstawu stelaża. Pozwala na to pozioma belka, którą można ustawić dowolnie w przedziale 119-159 cm. Pomieści zatem blat płytowy o długości od 140 centymetrów do 180 centymetrów. To najprostszy sposób na dobrze wyposażone i dostosowane do potrzeb stanowisko pracy. Co więcej, stopki również są regulowane. Głębokość blatu dobierzesz w zależności od swoich oczekiwań i dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu. W przypadku wysokości proponujemy optymalną wartość 72,5 cm, która sprawdza się w zdecydowanej większości przypadków.

Regulacja szerokości biurka lub stołu jest bardzo korzystna – pozwala Ci dostosować mebel do zmieniających się potrzeb, w zależności na przykład od rozwoju zawodowego czy konieczności inwestycji w dodatkowy sprzęt.

Stelaże metalowe do biurek

Wszystkie nasze stelaże wykonane są z wytrzymałego metalu, który pozwala na znaczny udźwig. Dzięki wysokiej jakości materiałom nasze meble biurowe, w tym nogi do biurek i stołów, gwarantują odporność na duże obciążenia. Metalowe stelaże, które Ci proponujemy, udźwigną nawet do kilkudziesięciu kilogramów. 

Wysoka jakość wykonania

Z powodzeniem ustawisz na nich komputer i wszystkie niezbędne dokumenty lub kilka monitorów i sprzęt gamingowy. Konstrukcja jest bardzo stabilna, dzięki czemu wszystkie urządzenia będą w pełni bezpieczne. Każdy z naszych stelaży jest malowany proszkowo – do wyboru masz wersje kolorystyczne białą i czarną.

Najwyższej jakości meble – tylko w Zdesk!

Oferujemy wytrzymałe i stabilne stelaże metalowe pod meble, które z powodzeniem wykorzystasz w pomieszczeniach biurowych lub organizując swoją prywatną przestrzeń do gamingu. Z naszą pomocą zaprojektujesz mebel, który pozwoli Ci działać najbardziej wydajnie i który pomieści wszystko, czego będziesz potrzebować. Korzystna cena w połączeniu z wyśmienitą jakością sprawia, że możemy proponować optymalne rozwiązania dla klientów biznesowych i indywidualnych.

W naszej ofercie znajdziesz również gotowe biurka wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, w tym z elektryczną regulacją wysokości, przy których możesz pracować zarówno na stojąco, jak i na siedząco. Oprócz tego proponujemy dodatkowe wyposażenie i akcesoria, które przydadzą się podczas organizowania stanowiska pracy – np. kontenerki, uchwyty na komputer i monitor czy huby USB 3.0. Służymy kompleksowym wsparciem podczas doboru idealnych zestawów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się o jakości naszych produktów!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera by być z nami na biężaco!