Wybierz produkty

Wybierz produkt idealny dla siebie.

Akcesoria do biurek

Chcesz udoskonalić swoje stanowisko pracy? A może zależy Ci na lepszej organizacji przestrzeni roboczej, kiedy Twoim miejscem wykonywania codziennych obowiązków jest własne biurko? Akcesoria będą w tym niezwykle pomocne. Proponujemy zróżnicowane produkty do biura i domu, dzięki którym zwiększysz przestrzeń do przechowywania i zachowasz stanowisko w nienagannym porządku! Wysoka jakość, wygodne zakupy przez Internet, szybka i bezpieczna dostawa, uczciwe ceny – to możemy Ci zaproponować. Sprawdź naszą ofertę!

Uchwyty do monitora

Gdy brakuje miejsca na biurku na dodatkowe rzeczy, szybko się orientujemy, jak wiele miejsca zajmuje sprzęt komputerowy. Uchwyty do monitora to funkcjonalne akcesoria na biurko, dzięki którym odzyskasz przestrzeń. Wynika to ze sposobu montażu produktu, czyli na brzegu mebla. Nasz uchwyt z gazową sprężyną S-SPRING cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników gier komputerowych, ale także pracowników, którym zależy na najwyższej funkcjonalności w biurze. Wszystkie kable pozostaną ukryte, dzięki czemu zachowasz biurko w nienagannym porządku.

Wysoka jakość wykonania

Uchwyt poradzi sobie z obciążeniem do aż 9 kilogramów. Monitor znajdzie się na optymalnej wysokości – nie będziesz musiał pochylać głowy, by korzystać z komputera, dlatego zapomnisz o bólu karku i wrażeniu zmęczonych, suchych oczu. Wygodniejsza praca przy biurku i więcej wolnej przestrzeni jest na wyciągnięcie ręki.

Uchwyty na komputer

Czy wiesz, że w ten sam sposób możesz przenieść komputer stacjonarny pod biurko w dogodne miejsce, dzięki czemu nie będzie Ci przeszkadzać i odzyskasz wolną przestrzeń? Rozwiązaniem są uchwyty na komputer. Te akcesoria na biurko wytrzymają ciężar do 15 kilogramów. Komputer nie będzie narażony na działanie kurzu, co dodatkowo będzie go chronić przed uszkodzeniami. Zredukujesz także efekt plątaniny kabli. Nasze uchwyty na komputer dzięki prostemu mechanizmowi bez problemu dostosujesz do rozmiaru jednostki, której używasz. Docenią go w szczególności osoby, które korzystają z biurek z elektryczną regulacją wysokości.

Kanały kablowe

W naszej ofercie produktów przeznaczonych do optymalizacji pracy przed komputerem nie mogło zabraknąć kanałów kablowych. U nas zyskujesz dostęp do różnych rodzajów przepustów. Te akcesoria na biurko pozwolą Ci zapomnieć o poplątanych, niechlujnych kablach, zwisających poniżej blatu czy ułożonych na jego powierzchni. Nie będziesz także ryzykować przypadkowego pociągnięcia za przewód podczas zmiany pozycji. Kanały kablowe zagwarantują, że Twoje biurko będzie wyglądać znacznie bardziej schludnie, a przewody nie będą Ci przeszkadzać podczas wykonywania obowiązków zawodowych czy w rozgrywkach.

Huby USB

Jeśli wymieniamy akcesoria na biurko, to należy zwrócić uwagę także na huby USB 3.0, dostępne w naszym sklepie. Prace biurowe i gaming często wymagają korzystania z różnych nośników danych naraz. Zdarza się, że brakuje nam portów. Rozwiązaniem są huby z oferty Zdesk! Nasz hub posiada 4 porty z przełącznikami on/off, prędkość transmisji wynosi do 5 GB/s, a ponadto urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami USB. Hub wyposażono także w zabezpieczenie antyprzepięciowe, gwarantujące bezpieczeństwo.

Wybierz unikalne akcesoria na biurko z Zdesk

Jeśli potrzebne Ci są profesjonalne akcesoria na biurko, znajdziesz je u nas! Nasze produkty pozwalają zwiększyć ergonomię na stanowisku – czy to zawodowym, czy gamingowym, czy służącym do nauki. Wszystkie stworzono z myślą o osobach, którym zależy na zaprojektowaniu idealnej przestrzeni, na której pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, która nie będzie ich frustrować i która będzie całkowicie wygodna. Nasze akcesoria na biurko będą w tym nieocenioną pomocą. Proponujemy także inne udogodnienia – komfortowe fotele biurowe i gamingowe, biurka biurowe i gamingowe, stelaże i blaty do biurek, a także kontenerki na kółkach. Z pomocą naszych produktów stworzysz wygodną przestrzeń do pracy przed komputerem. Sprawdź nasze akcesoria i inne produkty biurowe!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera by być z nami na biężaco!